Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1363110
  • Do końca roku: 62 dni
  • Do wakacji: 238 dni

Kalendarium

Piątek, 2020-10-30

Imieniny: Augustyny, Lukasza

konkursy polonistyczne

KONKURS:   Mistrz ortografii - B. Bobińska

REGULAMIN:

LAUREACI:

 

 KONKURS: Konkurs literacki - wspomnienie o szkole - M. Szuba-Wujcik

REGULAMIN: LINK

LAUREACI:  I miejsce - Tytus Milkiewicz klasa 4b

 

 

KONKURS: Pokaz mody - lata 60-te - M. Szuba-Wujcik

REGULAMIN: LINK

LAUREACI:  I miejsce - Julia Urbaniak klasa 6d

                                      Andrzej Gontarewicz klasa 4c

                                      Michalina Dziadosz klasa 5g

                    II miejsce - Hanna Stachelska klasa 5h

 

KONKURS: Najciekawiej udekorowana sala lekcyjna (PRL) -  A. Tabisz

REGULAMIN: LINK

LAUREACI: I miejsce - klasa 5c s. 44

                  II miejsce - klasa 6d s. 40

                 III miejsce - klasa 6f s. 24

 

KONKURS: Rozpoznaj nauczyciela swego - A. Janiszewska i A. Danielewicz

REGULAMIN: LINK

LAUREACI: Anna Malinowska 5h

                   Lena Gałkowska 6b

                   Kornelia Kłopotowska 6b

                   Tomasz Iwaniuch 7e

                    Rafał Dyszlewski 7e

 

KONKURS: Alfik humanistyczny - A. Danielewicz

REGULAMIN: 

LAUREACI: 

 

KONKURS: Najpiekniejsz Polska Koleda - M. Pałczyńska, R. Matusiak i M. Szuba-Wujcik

REGULAMIN:

LAUREACI: I miejsce - Emilia Kaczorek klasa 5e

                  II miejsce - Iga Bykowska i Milena Kordowska klasa 5c

                  III miejsce - Michalina Romanowska klasa 1b

Wyróżnienie:

Filip Staroń klasa 5a

Gabrysia Olszanka klasa 5b

Maja Pleskot klasa 5b

Karol Koprowski klasa 5b

 

KONKURS: Warszawska Syrenka - B.Bobińska

REGULAMIN:

LAUREACI:

 

 KONKURS: Ortograficzno - logopedyczny "Mówie i piszę poprawnie"E.Danko, M.Gruba, J.Kośla

REGULAMIN:

LAUREACI

 

KONKURS: Ogólnopolska Olompiada Kreatywności Destinationlmagination - A.Myszkorowska

REGULAMIN:

LAUREACI:


Przejdź do góry