Erasmus + (Moja szkoła w Europie)

Czerwiec 2015 – Maj 2016

W marcu 2015 złożyliśmy wniosek do Polskiej Agencji Narodowej o udział w programie Mobilność Edukacyjna. Akcja umożliwia organizacjom działającym w obszarze niezawodowej edukacji dorosłych realizację projektów, których celem jest organizowanie zagranicznych wyjazdów edukacyjnych dla swojej kadry, aby podnosić jej kompetencje, a w konsekwencji wspierać rozwój szkoły i lepszą współpracę międzynarodową w tym obszarze.

Wyjazdy, zaplanowane przez nas w ramach projektu wynikają z potrzeb naszej placówki i określonej przez nią strategii rozwoju.  Projekt przynosi korzyści nie tylko uczestnikom wyjazdów, ale całej społeczności realizującej projekt.

Uczestnicy szkolenia biorą udział w kursach i innego typu formach szkoleniowych. Ponadto projekt obejmuje działania związane z przygotowaniem uczestników do wyjazdów oraz te związane z wykorzystaniem, wdrożeniem i upowszechnianiem rezultatów projektu.

Kursy

2015-11-25

General English Course

W lipcu 2015r. w ośrodku szkoleniowym BELS (Business English Language School) na Malcie, odbył się dwutygodniowy kurs General English Course, w którym udział wzięła wice-dyrektor szkoły p. Katarzyna Stemler-Pleskot. Kurs obejmował 40 godzin zajęć praktycznych z obszaru Language Development.

General English Course

W lipcu 2015r. w ośrodku szkoleniowym St. Giles International w Londynie, odbył się dwutygodniowy kurs General English Course, w którym udział wzięła nauczycielka nauczania początkowego p.Ewelina Jobda. Kurs obejmował 56 godzin zajęć praktycznych z obszaru Language Development.

Methodology Revisited, Revitalised, Reenergized – Language Teaching Methodology.

W październiku 2015r. w ośrodku szkoleniowym ETI (Executive Training Institute) na Malcie, odbył się dwutygodniowy kurs Methodology Revisited, Revitalised, Reenergized – Language Teaching Methodology, w którym udział wzięła nauczycielka języka angielskiego p. Paulina Pyrzanowska. Kurs obejmował 84 godziny wykładów i ćwiczeń praktycznych z obszaru metodyki nauczania języka angielskiego.

The Playground Classroom: Primary School Language Teaching

W październiku 2015r. w ośrodku szkoleniowym ETI (Executive Training Institute) na Malcie, odbył się dwutygodniowy kurs The Playground Classroom: Primary School Language Teaching, w którym udział wzięła nauczycielka języka angielskiego p. Marta Czajka. Kurs obejmował 84 godziny wykładów i ćwiczeń praktycznych z obszaru metodyki nauczania języka angielskiego.

General English Course

W październiku 2015r. w ośrodku szkoleniowym Oxford English Centre w Oxfordzie, odbył się dwutygodniowy kurs General English Course, w którym udział wzięła kierownik świetlicy p. Jolanta Kotlińska. Kurs obejmował 60 godzin zajęć praktycznych z obszaru Language Development.

Czytaj więcej o: Kursy