Kolejna lekcja otwarta w SP2

To już druga w tym roku lekcja otwarta. Lekcja, w której uczestniczyli nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale i zaproszeni goście. We wtorek 29 kwietnia takie zajęcia – matematykę - poprowadziła pani Agata Zimowłodzka z klasą 6c. Tematem zajęć był prostokątny układ współrzędnych. Lekcję p. Agata poprowadziła korzystając z tablicy interaktywnej. W jej trakcie uczniowie wypełniali karty pracy, robili różnorodne ćwiczenia na tablicy interaktywnej, aby na koniec wykonać „matematyczne dyktando”.

Lekcja bardzo się podobała zarówno dzieciom, jak i osobom ją obserwującym (panie dyrektorki SP2, p. Hanna Gołaszewska z referatu oświaty i mama jednej z uczennic). I jak mówiła jedna z uczennic – „lekcja była interesująca i dużo się na niej nauczyłam”.