Apel

16 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczący w X edycji Olimpiady Kreatywności Destination Imagination,  zaprezentowali efekty swojej pracy.

Drużyna „GOSZ_KIS” ( nazwa utworzona z pierwszych liter nazwisk uczestników), podjęła wyzwanie społecznego projektu zasięg, którego zadaniem było znalezienie przyczyn i skutków przedwczesnej inicjacji alkoholowej. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem trenerki pani Anetty Myszkorowskiej zajęli trzecie miejsce w czasie tegorocznej edycji olimpiady,  która odbyła się we Wrocławiu

Uczniowie pokazali przygotowany przez siebie film i scenki , opowiedzieli także o przygotowaniach do projektu.

Gratulujemy sukcesu.

W czasie apelu 16 czerwca szkolne koło teatralne podsumowało swoją działalność prezentując dwa przedstawienia. W żartobliwy sposób młodzi aktorzy pokazali  świat wróżek, księżniczek i innych postaci znanych z popularnych bajek.