Drodzy Rodzice,

Nasza szkoła w przyszłym roku szkolnym zamierza przystąpić do projektu Młodzież Poznaje Europę. Jest to projekt zakładający wymianę uczniów szkół józefowskich z uczniami szkół europejskich. Pobyt trwa tydzień, dzieci mieszkają u uczniów ze szkoły będącej partnerem w projekcie. Koszty dojazdu finansuje nasz Urząd Miasta. W ramach rewanżu, nasza szkoła gości uczniów szkoły partnerskiej. Przyjeżdżające dzieci mieszkają u naszych dzieci.

W związku z tym proszę o zgłaszanie uczniów obecnych klas czwartych i piątych, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie i są w stanie zapewnić pobyt w swoim domu zagranicznym kolegom. Ilość miejsc jest ograniczona (10).

Zgłoszenia przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela wicedyrektor szkoły Katarzyna Stemler-Pleskot.