Zakończenie roku szkolnego

Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Ze względu na wciąż trwającą pandemię, pewne restrykcje i ograniczenia, zakończenie roku szkolnego zaplanowaliśmy na placu apelowym (na świeżym powietrzu) przy Granicznej w czterech turach.

24 czerwca w godzinach popołudniowych - oddziały przedszkolne (dokładną godzinę podadzą Państwu wychowawcy)

25 czerwca o godzinie 8.30 - klasy VIIIe, VIIe, VIc, VId, VIe, VIg, VIh, Va

25 czerwca o godzinie 10.00 - klasy VIa, VIb, Vc, IVa, IVb, IVc, IVd

25 czerwca o godzinie 11.00 - klasy I - III

Na piątek 25 czerwca prognozy pogody przewidują opady deszczu i burze. Jeśli faktycznie przewidywanie pogody się sprawdzi i będzie burzowo lub będzie padać, do sali gimnastycznej przenosimy tylko klasy: VIII i VII, natomiast uczniowie pozostałych klas (proszę wybaczyć, ale sami uczniowie - bez rodziców)  spotykają się ze swoimi wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych.
Mam nadzieję, że pogoda pozwoli i uda nam się, tak jak planujemy, spotkać zarówno z dziećmi jak i z Państwem, przed szkołą.

Jolanta Czarnecka

SP2 im. R. Traugutta w Józefowie