Z wizytą u mikołaja

20.11.2017r klasy 4E i 4F wybrały się na całodniową wycieczkę do BOMBKOLANDII  w Głęboczycach. Na dzieciaki czekało mnóstwo atrakcji. Przywitał nas Mikołaj, a naszym przewodnikiem po Krainie Świętego Mikołaja był Elf.

Bombkolandia, to miejsce, które łączy dwie wycieczki o tematyce świat Bożego Narodzenia: Krainę Świętego  Mikołaja oraz wizytę w fabryce ozdób choinkowych. Za nami niezapomniane wrażenia.

Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe, malowanie bombek, wydmuchiwanie bombek, Poczta Świętego Mikołaja – pisanie listów, urządzenie do Mielenie Złych Uczynków – każdy miał okazję pozbyć się małych i dużych grzeszków, malowanie ozdób  gipsowych i wreszcie wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja. Dzieciaki miały również  okazję uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez Elfy.

Już nie możemy się doczekać wizyty Świętego Mikołaja w naszych domach.