Fun makers

FUN MAKERS

Grupa uczniów z klasy czwartej wykonuje pod kierunkiem nauczyciela pomoce dydaktyczne, głównie gry, przeznaczone dla uczniów klas 1-3. Podczas spotkań nauczyciel informuje uczniów, jaki materiał ma ćwiczyć projektowana przez nich pomoc dydaktyczna i, w razie potrzeby, udostępnia podręczniki do klas 1-3. Stopniowo zapoznaje też uczniów ze sposobami tworzenia popularnych gier, np. memory, domino, dobble, happy families oraz podpowiada, co warto uwzględnić wymyślając i tworząc pomoc dydaktyczną.

Aleksandra Kos

Ekologia

2019-03-21

Ekologia

Mieliśmy okazję wystąpić 9 marca 2019r. na Koncercie Ekologicznym przy Urzędzie Miasta w Józefowie z ekologiczną piosenką po angielsku „Our Earth” i po polsku „Moja planeta”. Niestraszna była nam kapryśna, marcowa pogoda!

Czytaj więcej o: Ekologia