• Odwiedziło nas: 1199305

Ubezpieczenie uczniów 2019/2020

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła po raz kolejny postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolnego. Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych uczniów, dlatego spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Ubezpieczenia NNW dla Dzieci).

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic może samodzielnie wybrać zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom.

Dodatkowo jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Dodatkową dla Państwa korzyścią, wynikającą z zakupu ubezpieczenia w formieindywidualnej, są zniżki na ubezpieczenie OC/AC pojazdu:
- 10% zniżki przy użyciu kodu lokalnego Pośrednika – 25289;

- 3% zniżki za zakup dowolnego (np. szkolnego) ubezpieczenia za pomocą strony www.bezpieczny.pl w ciągu ostatniego roku;
- 50 PLN zniżki za zakup w ciągu ostatniego roku ubezpieczenia szkolnego dla dziecka, które nie ukończyło 17 rż.

Przykład: dla taryfy OC/AC w wysokości 1 000 PLN, dodatkowa zniżka wyniesie 180 PLN.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie kodu lokalnego Pośrednika25289, opcje te gwarantują uzyskanie 10% zniżki na wszystkie ubezpieczenia dostępne na stronie internetowej www.bezpieczny.pl, w tym na ubezpieczenie szkolne.

W przypadku trudności z zakupem on-line zachęcamy do zapoznania się z filmem, w którym przedstawiony jest sposób zawarcia ubezpieczenia:

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Krzysztof Ruciński Tel. 511 416 746