Olimpiada Kreatywności

Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni to największy na świecie program dla dzieci i młodzieży, którzy są zorientowani na kreatywne rozwiązywanie problemów w praktyce. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Józefowie, pod kierownictwem Pani Anetty Myszkorowskiej, w Olimpiadzie Kreatywności brała udział po raz trzeci.

Tegoroczna X edycja Olimpiady Kreatywności DI odbyła się na początku marca we Wrocławiu. Tematem wyzwania, z którym zmierzyła się siedmioosobowa grupa z józefowskiej dwójki - GOSZ-KIS (nazwa utworzona z pierwszych liter nazwisk uczestników) – była przedwczesna inicjacja alkoholowa.

W efekcie zmagań uczniowie zajęli 3. miejsce (nie było pierwszego, ani drugiego miejsca).

Wszyscy uczestnicy zgodnie przyznawali, że na olimpiadzie bardzo im się podobało i świetnie bawili się we Wrocławiu.

Basia: „Na Olimpiadzie DI we Wrocławiu bardzo mi się podobało. Wszyscy byli uśmiechnięci i chętni do pomocy. Zarażali swoimi optymizmem i kreatywnością. A Wrocław to piękne miasto”.

Martyna: Bardzo podobała mi się Olimpiada DI we Wrocławiu, ponieważ zajęliśmy 3. miejsce i świetnie się tam bawiłam. To był fajny czas.

Milena: Na Olimpiadzie DI bardzo mi się podobało. Wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni, a Wrocław to piękne miasto.

Jolanta Mazur