Środa, 2021-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji,

Dobiegł końca kolejny rok bardzo wytężonej pracy dla nas wszystkich. Nareszcie długo oczekiwane wakacje - czas zasłużonego odpoczynku.
Ten rok, a właściwie ostatni semestr obfitował w wiele zmian zarówno organizacyjnych jak i emocjonalnych. Wszyscy stanęliśmy przed faktem epidemii i koniecznością nauczania zdalnego.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich  dotrwaliśmy do końca roku szkolnego realizując podstawę programową i większość zaplanowanych działań.
Dziękuję wszystkim za trudną pracę, za wysiłek i wspólnie spędzony czas. Życzę, aby wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne radosnych przeżyć.

"Aby osiągnąć wielkie rzeczy musimy nie tylko działać, ale i marzyć, nie tylko planować ale i wierzyć"

Anatole France

Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego jeszcze daleko, ale gorąco wierzę, że po wakacjach będziemy mogli spotkać się wbudynku szkoły.
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za trud, zaangażowanie i wzajemną motywację do pracy i nauki w tych bardzo trudnych i ciągle zmieniających się realiach.
Pozdrawiam i życzę wypoczynku i spokoju w wakacje.

Jolanta Czarnecka
Dyrektor SP 2 im. R. Traugutta w Józefowie