Wszystkie Kolory Świata

W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość?

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. To już piąta polska edycja światowego projektu edukacyjno – pomocowego UNICEF, którego początki sięgają 1999 roku. Zachęcamy do niesamowitej przygody zarówno najmłodszych przedszkolaków, uczniów,  jak ich starszych kolegów, a także  nauczycieli i całe środowisko pedagogiczne. Oczywiście zachęcamy do włączenia w działania  rodziców, dziadków i opiekunów, których wsparcie w tym projekcie będzie nieocenione.

Pierwsze warsztaty szycia lalek w naszej szkole odbędą się w najbliższy piątek od godziny 15:00 sala 26.

Zainteresowane osoby proszone są o przyniesienie:

- materiału (w kolorze skóry lalki) o wymiarach 45cm x120cm;

-  nożyczeki;

- igły i nitki.

Na spotkaniu odrysujemy wzór ciała laleczki, podpowiemy jak ją wykonać, pokażemy przykładowe lalki.

Magdalena Cichecka

Barbara Leciak