"Młodzież poznaje Europę"

W dniach 15.05 - 20.05.2017 gościliśmy w naszej szkole dziesięciu uczniów oraz dwie nauczycielki z Czech w ramach programu "Młodzież poznaje Europę". Program naszej wymiany był wypełniony najróżniejszymi atrakcjami, które wywołały mnóstwo wrażeń i przyniosły wiele radości. Celem naszych działań było poznanie pięknych zakątków Polski, podniesienie sprawności językowych, nawiązanie bliższych znajomości z Czeskimi uczniami oraz upowszechnianie form aktywnego wypoczynku. W ciągu tych kilku dni zwiedziliśmy Józefów, Łódź oraz Warszawę, wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych,filmowych, czekoladowych oraz tanecznych.
Z racji pięknej pogody, która towarzyszyła nam przez cały tydzień, spędziliśmy również sporo czasu na świeżym powietrzu spacerując po parku Ujazdowskim oraz ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej. Świetnie bawiliśmy się podczas zawodów sportowych zorganizowanych na szkolnym boisku. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, rodzicom za wspaniałą współpracę, a nauczycielom za przygotowanie dodatkowych zajęć na terenie szkoły. Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.