WYJAZD NA ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ

Liczna grupa dzieci (40 osób) uczestniczyła 15.12.2017r. w wycieczce - nagrodzie na ściankę wspinaczkową do Warszawy. Wyjazd zorganizowała p. Aneta Szymczak dla uczniów, którzy aktywnie biorą udział we wszelkich dodatkowych zajęciach sportowych organizowanych na terenie naszej szkoły: zajęciach SKS (sportowe gry zespołowe), zajęciach tanecznych, ogólnych zajęciach sportowych oraz dla dzieci, które reprezentują szkołę w zawodach sportowych.

Uczniowie wrócili zadowoleni, gdyż mogli wziąć udział w innym rodzaju aktywnego sposobu spędzenia czasu wolnego. Wspinając się na różne poziomy wysokości dostrzegalny był u nich strach przed podjętym wyzwaniem ale i duma z pokonania własnych słabości. Poza wspinaczką pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczniowie huśtali się na wahadle oraz korzystali z dodatkowych sportowych atrakcji w okresie oczekiwania na swoją kolej. Dzieci oceniły wycieczkę za bardzo udaną i godną powtórzenia.