Kursy

General English Course

W lipcu 2015r. w ośrodku szkoleniowym BELS (Business English Language School) na Malcie, odbył się dwutygodniowy kurs General English Course, w którym udział wzięła wice-dyrektor szkoły p. Katarzyna Stemler-Pleskot. Kurs obejmował 40 godzin zajęć praktycznych z obszaru Language Development.

General English Course

W lipcu 2015r. w ośrodku szkoleniowym St. Giles International w Londynie, odbył się dwutygodniowy kurs General English Course, w którym udział wzięła nauczycielka nauczania początkowego p.Ewelina Jobda. Kurs obejmował 56 godzin zajęć praktycznych z obszaru Language Development.

Methodology Revisited, Revitalised, Reenergized – Language Teaching Methodology.

W październiku 2015r. w ośrodku szkoleniowym ETI (Executive Training Institute) na Malcie, odbył się dwutygodniowy kurs Methodology Revisited, Revitalised, Reenergized – Language Teaching Methodology, w którym udział wzięła nauczycielka języka angielskiego p. Paulina Pyrzanowska. Kurs obejmował 84 godziny wykładów i ćwiczeń praktycznych z obszaru metodyki nauczania języka angielskiego.

The Playground Classroom: Primary School Language Teaching

W październiku 2015r. w ośrodku szkoleniowym ETI (Executive Training Institute) na Malcie, odbył się dwutygodniowy kurs The Playground Classroom: Primary School Language Teaching, w którym udział wzięła nauczycielka języka angielskiego p. Marta Czajka. Kurs obejmował 84 godziny wykładów i ćwiczeń praktycznych z obszaru metodyki nauczania języka angielskiego.

General English Course

W październiku 2015r. w ośrodku szkoleniowym Oxford English Centre w Oxfordzie, odbył się dwutygodniowy kurs General English Course, w którym udział wzięła kierownik świetlicy p. Jolanta Kotlińska. Kurs obejmował 60 godzin zajęć praktycznych z obszaru Language Development.