Konkurs Samorządu Uczniowskiego "Pokaż nam jak się uczysz"

Drodzy Uczniowie,

Dziękujemy Wam za udział w naszym konkursie „Pokaż nam, jak się uczysz”. Dostaliśmy od Was wiele pięknych notatek, gier i lapbooków, pokazujących, jak można powtarzać wiadomości i uczyć się na bieżąco. Wasze prace dotyczyły głównie powtórzenia wiadomości z historii i języka polskiego, biologii i chemii. Nagrody przyznaliśmy w trzech kategoriach:

Kategoria lapbook:

I miejsce – ex aequo Blanka Zawada 6b, Karolina Dudzicka 6h,  Ania Malinowska 6h

II miejsce – ex aequo Natalia Schindler 6b, Szymon Rybka 6b, Dominika Sońta 6c

III miejsce – ex aequo Michalina Kopczyńska 6b, Karol Koprowski 6b, Borys Walczak 6b

Wyróżnienia:

Maja Pleskot 6b, Aniela Pasieka 6b, Nel Sędek 6b

Kategoria notatka graficzna:

I miejsce – Kasia Koprowska 8e

II miejsce – Dominika Modrzejewska 6e

III miejsce – Hania Koper 6h

Kategoria gra dydaktyczna:

I miejsce – ex aequo Hania Czaykowska 4a, Amelia Żeleźnik 4a

Nagroda specjalna:

Ola Malinowska 2d

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i udział w naszym konkursie oraz za fantastyczne pomysły. Nagrody wręczymy po powrocie do szkoły lub na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na stronie internetowej naszej szkoły.