PHO3nic Activ School

Nasza szkoła bierze udział w projekcie PHO3nix Active School, którego celem jest aktywizacja dzieci szkół podstawowych do aktywności ruchowej i poznanie świata sportu przez zabawę.

W kwietniu odbywać się będą konkursy międzyszkolne:

I Najbardziej inspirująca szkoła
 II Najbardziej aktywna szkoła

Aby zachęcić i zmotywować uczniów do udziału w tych konkursach , organizowane są akcje towarzyszące....

W grudniu odbył się Gwiazdkowy Konkurs Sportowy. Uczniowie zbierali pkt za aktywność fizyczna podczas oglądania filmów z ćwiczeniami fizycznymi , które prezentowali Trenerzy Fundacji pho3nix wraz ze swoimi podopiecznymi.
20 osób z największą liczbą pkt otrzymało nagrody w postaci inteligentnych opasek sportowych Huavei Band4.

W styczniu nasi uczniowie wspierali na sportowo WOŚP. Za każdy odtworzony filmik z ćwiczeniami Fundacja Pho3nix przekazała 1zł na WOŚP.  Dzieciaki z naszej szkoły zebrały 370 zł, co przyczyniło się do zebrania 1000000 zł przez wszystkie szkoły biorące udział w tej akcji.

Luty był pod hasłem tańca, uczniowie uczyli się układu choreograficznego.

Marzec to miesiąc liczenia kroków poprzez aplikację PO3nix Kids. Każdy uczeń może wziąć udział w indywidualnych wyzwaniach i zdobyć nagrody.

Od 6 do 16 kwietnia odbędzie się Międzyszkolny Konkurs Liczenia Kroków.
Trzymajcie kciuki za nasze dzieciaki.
Zespół wychowania fizycznego.