Koncert Gramy dla WOŚP

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia koncertu i wsparcia naszej szkolnej zbiórki dla WOŚP !

10.01.2021 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00  RODZINNY KONCERT ONLINE/GRAMY DLA WOŚP

AURELIA LUŚNIA  „POZYTYWKA – KOŁYSANKI ŚWIATA”

Pozytywka: kołysanki świata to wspaniała propozycja koncertowa, która przeniesie dzieci w świat ulubionych bohaterów, a rodziców do czasów ich minionego dzieciństwa. Wokalistka Aurelia Luśnia zaśpiewa przepiękne polskie i własne kołysanki oraz ukochane przez wszystkich piosenki z najpopularniejszych produkcji studia Walta Disneya, takich jak: Kraina Lodu, Czarodziej z Krainy Oz czy Księżniczka i Żaba.

Wystąpią: Aurelia Luśnia – wokal; Paweł Stankiewicz – gitary; Piotr Banaszek - instrumenty klawiszowe; Bartłomiej Krauz – akordeon.

Uwaga! Zapraszamy dzieci do nadsyłania ilustracji do swoich ulubionych bajek. Wasze prace pojawią się na ekranie podczas koncertu.

Dla WOŚP zbiera @2400 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta z Józefowa.

Podajemy link do eskarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/yc8pcd

Transmisja koncertu na kanale YT, profilu FB (@MOK Józefów), oraz na stronie  www.mokjozefow.pl