Ruszamy z pomocą

RUSZAMY Z POMOCĄ

Szanowni Państwo!!!

W obliczu nowej sytuacji coraz częściej słyszymy, że w szpitalach  zaczyna brakować środków ochrony personalnej dla lekarzy i pielęgniarek. To właśnie oni są teraz na pierwszej linii frontu walki z nowym patogenem. Możemy wspomóc lekarzy i pielęgniarki w tej nierównej walce z wirusem.

Zachęcamy wszystkich Państwa do zaangażowania się w akcję zbiórki organizowaną w  naszej szkole na rzecz SZPITALA POWIATOWEGO w GARWOLINIE.

Z informacji otrzymanych od kierownictwa szpitala wiemy, że najbardziej potrzebne są środki ochrony indywidualnej dla personelu, takie jak kombinezony jednorazowe i rękawice nitrylowe jednorazowe.

W wejsciu do szkoły przy ulicy Granicznej pojawią się kartony, do których prosimy wrzucać przyniesione rzeczy.

Termin zbiórki 23.11 - 4.12.2020