Wtorek, 2020-12-01

Wznowienie zajęć

Wznowienie zajęć:

* rewalidacyjnych - od 18 maja,
* opiekuńczo - wychowawczych z elementami dydaktyki  dla uczniów klas I-III - od 25 maja.
* konsultacji dla uczniów klas IV-VII - od 1 czerwca 2020 r.

W załącznikach:  zarządzenie dyrektora, procedury dla poszczególnych zajęć oraz wniosek na zajęcia rewalidacyjne i opiekuńczo - wychowawcze do pobrania.

Wypełniony wniosek można przesłać w formie skanu, zdjęcia - do wychowawcy klasy (w przypadku zajęć opiekuńczych),
nauczyciela prowadzącego (w przypadku zajęć rewalidacyjnych) lub wypełnić i przynieść do szkoły osobiście w godzinach 8.00-16.00.
Można też wysłać e-mailem: sekretariat@sp2jozefow.szkolnastrona.pl

Zgodnie z zarządzeniem dyrektora z dnia 18 maja 2020 r. w terminie 2 dni roboczych od dnia złożenia wniosku przez rodzica szkoła przekaże informację o możliwości wznowienia zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki w czasie epidemii dla dziecka, korzystając z danych kontaktowych podanych we wniosku.

Jolanta Czarnecka
Dyrektor SP 2 im. R. Traugutta w Józefowie