Nie bądź sknera, kup pampera

Zapraszamy do włączenia się po raz kolejny w V już edycję akcji "Nie bądź sknera, kup pampera".

Jest to inicjatywa mieszkańców Józefowa, która polega na zbiórce w kilkudziesięciu miejscach (przede wszystkim szkołach, przedszkolach, firmach, ale udział biorą także osoby prywatne) pieluch, chusteczek nawilżanych i wielu innych artykułów higienicznych i spożywczych dla niemowląt. Akcja odbywa się cyklicznie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Zbiórka w naszej szkole odbędzie się w dniach 3.12.2018r do 14.12.2018r.

Przyniesione rzeczy prosimy wrzucać do oznaczonych kartonów.

Zachęcamy do włączenia się w akcję.

Opiekun Wolontariatu
                                                                                                                                                                                                                                                         Magdalena Cichecka