ZŁOTO I BRĄZ NASZYCH TENISITÓW STOŁOWYCH

Już kolejny raz reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego, które każdego roku odbywają się w Wiązownie. Dyscyplina ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, w związku z tym nasi zawodnicy mieli do pokonania kilka drużyn. Dziewczęta przeszły mecze grupowe jak burza, w kolejnym etapie półfinałowym i finałowym również nie miały sobie równych.  Chłopcy mieli do pokonania więcej drużyn ale nie dawali za wygraną.  W pocie czoła, czas wynikiem na przewagi punktowe wygrywali kolejne mecze.

Ostatecznie chłopcy w składzie:
Hubert Mucha, Wiktor Szyszkowski i Igor Kuźnia
po pokonaniu najtrudniejszych przeciwników
wywalczyli 3 miejsce.

Dziewczęta powtórzyły zeszłoroczny sukces zajmując
1 miejsce w powiecie.

Dziewczęta w składzie: Magda Oklesińska i Ola Rendaszka w połowie marca będą kolejny raz reprezentowały powiat otwocki w tej dyscyplinie. Trzymamy kciuki i dziękujemy za tak wspaniałą formę i reprezentowanie naszej szkoły.