RUSZAMY Z POMOCĄ

Wolontariat Szkolny organizuje zbiórkę dla

INTERWENCYJNEGO OŚRODKA PREADOPCYJNEGO z Otwocka

Zbieramy:

- mokre chusteczki (potrzebne w bardzo dużej ilości);

- sudokremy,

- octenisepty,

- emolienty

- baterie do zabawek.

Przyniesione rzeczy wrzucamy do oznaczonych kartonów w „małej” i „dużej” szkole.

Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w pomoc.

Opiekun wolontariatu

RUSZAMY Z POMOCĄ!

Termin: 5.10.2017r.Zapraszamy wszystkich Państwa do włączenia się w akcję Wolontariatu
Kawiarenka „Sąsiad dla sąsiada” -  BUDZIMY AGNIESZKĘ

Sąsiad dla Sąsiada Józefów Pomaga - zbiera środki na rehabilitację józefowianki Agnieszki Holki, która od 2014 roku jest w śpiączce - kiedy to została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych.

Strona grupy "Sąsiad dla Sąsiada. Józefów Pomaga":

W naszej szkole zostanie zorganizowana  kawiarenka, z której całkowity dochód przeznaczymy na pomoc Agnieszce.

Ciasta, słodkości i nie tylko prosimy przynosić do pokoju nauczycielskiego do p. Magdaleny Cicheckiej lub p. Renaty Matusiak w czwartek 5.10.2017r. lub w trakcie dnia bezpośrednio do kawiarenki.

Prosimy o podpisywanie przyniesionych rzeczy.

Opiekun Wolontariatu

Magdalena Cichecka