II TURNIEJ DWÓCH OGNI O PUCHAR DYREKTORA SP 2 JÓZEFÓW

Już po raz drugi nasza szkoła gościła zaprzyjaźnione szkoły w dniu 30.03.2017r. na II turnieju dwóch ogni o puchar dyrektora SP2 Józefów. Wśród zaproszonych szkół były: SP1 Józefów, SP Sobienie Jeziory, SP Sobiekursk, SP Czaplinek i Ośrodek „Jędruś”.

Na wstępie Pani wicedyrektor Danuta Ćwiek serdecznie powitała wszystkich i życzyła im dobrej zabawy. Wszyscy zawodnicy  popisali się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem w grę.

Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

1 miejsce – SP2 Józefów

2 miejsce – SP Sobiekursk

3 miejsce – SP Sobienie Jeziory

4 miejsce – SP 1 Józefów

5 miejsce – Jędruś

6 miejsce – SP Czaplinek

Rywalizacja przebiegała w duchu fair play. Wszyscy uczestnicy turnieju godnie reprezentowali swoje szkoły, pomimo zaciętej walki atmosfera wśród dzieci i trenerów była bardzo pozytywna. Drużyny na ręce kapitana otrzymały pamiątkowe puchary za wszystkie miejsca. Dziękujemy wszystkim drużynom i ich opiekunom za przybycie i wspólną zabawę.