Eliminacje miejskie - Warszawska Syrenka klasy 0 - 3

Dnia 17 marca grupa uczniów z klas 0-3 udała się pod opieką pani Moniki Głowali do MOK-u, aby uczestniczyć w miejskim etapie konkursu „Warszawska Syrenka”. Każdy z uczestników prezentował wybrany utwór (wiersz lub fragment prozy) przed jury i tłumnie zgromadzoną publicznością.

Pomimo delikatnej tremy towarzyszącej występom, wszystkie recytacje były bardzo udane i wzbudziły wiele emocji. Rodzice kibicujący swoim pociechom nie kryli wzruszenia. Po długich obradach jury zdecydowało się nagrodzić aż trzy uczennice naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajęła Julia Tobiasz (3C) prezentująca fragment poematu „Historia Rudego” K.I.Gałczyńskiego i to ona wystąpi w powiatowym etapie konkursu. Na drugim miejscu uplasowała się Zuzanna Kordowska (3C) z wierszem „Kawki” E.Rozdoby. Miejsce trzecie zajęła Weronika Świdlicka (1D) prezentująca wiersz „Entliczek-pentliczek” J.Brzechwy.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a za Julię trzymamy kciuki w najbliższy piątek (21.03).