Dziewczęta z SP2 Józefów mistrzyniami powiatu otwockiego w tenisie stołowym

W miniony wtorek 28.03.2017r. drużyna dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięła udział w mistrzostwach powiatu otwockiego szkół podstawowych w tenisie stołowym. Zawody odbywały się w Wiązownie. Dziewczęta rywalizowały z 6 innymi szkołami, chłopcy z 7 . Wśród wszystkich szkół walczących o zwycięstwo to nasze dziewczęta w składzie: Magda Oklesińska  i Ola Rendasza okazały się najlepsze. Chłopcy walczyli równie dzielnie ale mieli mocniejszych przeciwników. W meczu o 3 miejsce trafili również na Karczew, który okazał się trochę lepszy. Chłopcy w składzie: Mucha Hubert, Wiktor Szyszkowski i Tomek Nowicki ostatecznie wywalczyli 4 miejsce.

Dziewczęta zdobywając 1 miejsce będą reprezentowały powiat otwocki w zawodach rejonowych, które odbędą się 11.04.2017r. w Serocku.

Brawo, jesteśmy z Was bardzo dumni :)

A.S.