Finał WOŚP 2016

XXIV Finał WOŚP W SP2

10 stycznia 2016 r.

To był czternasty finał w naszej szkole. Tak jak w minionych latach impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców.

W programie artystycznym znalazły się pokazy taneczne, wokalne i akrobatyczne. W dwóch przedstawieniach zaprezentowało się szkolne koło teatralne.

W czasie finału wystąpili również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1, przedszkolaki z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2. Krótki pokaz karate przygotował Klub BUSHI.

Na odwiedzających tego dnia szkołę , czekały również inne atrakcje m.in. malowanie buziek, zaplatanie „rapsów”, pracownia produkcji glicerynowych mydełek. Dużą popularnością cieszyło się „Koralikowo”, czyli to co małe elegantki lubią najbardziej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali pyszne domowe wypieki do naszej kawiarenki. Nasze panie kucharki jak zwykle zadbały o rewelacyjną grochówkę.

W tym roku zebraliśmy rekordową sumę

39 299, 90 zł

Serdecznie dziękujemy 29 kwestującym wolontariuszom i sponsorom:

Moch Toys firma zabawkowa

Anlaya Day Spa