DI

Lecimy do Chin!!!

Pewnie pamiętacie, że drużyna #candypower składająca się z dziewczyn z naszej szkoły, pod opieką pani Anetty Myszkorowskiej wywalczyła podczas Olimpiady Kreatywności we Wrocławiu możliwość udziału w Azjatyckiej Olimpiadzie Kreatywności w Pekinie. Wyjazd zbliża się wielkimi krokami.  Honorowym Patronatem otoczył nasz wyjazd Pan Mirosław Pszonka – Starosta Otwocki. Dwoje opiekunów z naszej szkoły będzie mogło uczestniczyć w wyjeździe dzięki wsparciu Pana  Burmistrza Stanisława Kruszewskiego.  Nasze działania wspiera finansowo także Nadleśnictwo Celestynów.  Lecimy 27 listopada. I będzie to dłuuuugi lot! Z przesiadką w Moskwie.  Będziemy mieszkać w Pekinie. W planach, oprócz udziału w Olimpiadzie, mamy także zwiedzanie Pekinu. Pomachamy Wam też z Wielkiego Muru Chińskiego!