Ruszamy z pomocą podopiecznym PROMYCZKA

obejmuje domową opieka paliatywną nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego.

Promyczek zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną, psychologiczną, duchową chorym dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach, bezpłatnie wypożycza im niezbędny sprzęt medyczny oraz udziela wsparcia socjalnego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

Nasza szkoła po raz kolejny postanowiła wesprzeć małych pacjentów Promyczka. Wolontariat szkolny zachęca wszystkich do włączenia się akcję zbiórki konkretnych rzeczy.

Aktualnie najbardziej potrzebne artykuły to:

• pielucho-majtki seni kids junior extra,
  • podkłady higieniczne rozmiar 60x90cm oraz 60x60cm,
  • pieluchy rozmiar 6,
  • słoiczki obiadki dla dzieci rozdrobnione (bez kawałków),
  • kosmetyki Emolium- emulsje do ciała i mycia.

6. 11.2017r. w naszej szkole pojawią się oznaczone kartony do, których będzie można wrzucać przyniesione rzeczy.

Czas trwania akcji: od  6.11.2017 do 30.11.2017r.

Opiekun wolontariatu

Magdalena Cichecka