Olimpiada ID - Zdobyłyśmy II miejsce!!!

Destination Imagination (DI) jest to program dla kreatywnych, zaangażowanych, ciekawych świata i przygód osób. Działa w 30 krajach na sześciu kontynentach, 48 stanach Ameryki Północnej oraz w Kanadyjskich prowincjach. Tegoroczna  Ogólnopolska  Olimpiada Kreatywności odbyła się we Wrocławiu w dniach 16- 20 marca 2017 roku, w programie bierze udział około 200 tys. uczestników.

Nasza szkolna drużyna nazywa się #candypower. Naszą trenerką jest Pani Anetta Myszkorowska, a tworzą ją Wiktoria Iwanik, Julia Kądziela, Zosia Żelewska, Marysia Żelewska, Jaśmina Fajto  i ja- Zuzanna Kordowska.

Zmierzyłyśmy się z 27 grupami w II poziomie wiekowym obejmującym już uczniów z gimnazjum.

Wybrałyśmy, jako nasze Wyzwanie Drużynowe, Wyzwanie Artystyczne „ Sztuka Znikania”, nad którym pracowałyśmy pod czujnym okiem naszej trenerki pani Anetty, kilka miesięcy. Było to dla nas trudne wyzwanie. Włożyłyśmy w nie wiele pracy, trudu i wolnego czasu, ale było warto.

Zdobyłyśmy II miejsce i będziemy mogły teraz reprezentować Józefów i całą Polskę na Azjatyckiej Olimpiadzie Kreatywności, która odbędzie się w grudniu 2017 roku w Pekinie w Chinach. Jesteśmy bardzo dumne i podekscytowane, nie możemy doczekać się naszego wyjazdu i kolejnych przygotowań do olimpiady.

Zuzia & #candypower