Turniej im. Mariana Olszewskiego w Karczewie

Dnia  30 września  2016r nasza szkolna reprezentacja  Piłki Nożnej  wzięła udział w turnieju im. Mariana Olszewskiego w Karczewie. Zespół podzielony był na dwie drużyny starszych i młodszych chłopców prowadzonych przez  nauczycieli wychowania fizycznego pana Sławomira Więckusa  i Wojciecha Borkowskiego.

Obydwie drużyny po rozegraniu meczy w swoich grupach awansowały do ćwierć finałów .Niestety w kolejnej fazie turnieju przegrywamy swoje mecze, grupa młodsza po bardzo dobrym meczu minimalnie uległa drużynie Mazura Karczew  po rzutach karnych 0-0 ( 3-2) jak się później okazało finalistą turnieju, drużyna starszych chłopców musiała uznać wyższość drużynie ze szkoły podstawowej nr 1 w Józefowie ( która ostatecznie wygrała turniej). Nasze zespoły spotkały się na boisku grając  o 5 miejsce , po ciekawym spotkaniu lepsi okazali się starsi chłopcy . Ostatecznie  zajmujemy 5 i 6 miejsce w turnieju bogatsi o kolejne piłkarskie doświadczenia.

Gratulujemy!