Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

Każdego roku reprezentacja naszej szkoły bierze udział w powiatowych biegach przełajowych. W tym roku również spora grupa zawodników reprezentowała "Dwójkę" w Karczewie. Konkurencja jest ogromna gdyż w każdym biegu startuje ponad 50 uczniów. Na najwyższym podium stanęła uczennica kl.5a Laura Barańska. Drugie miejsce wywalczył uczeń kl.4a Adam Lewtakowski. Tuż za podium uplasowała się Kasia Gzyl- 4 miejsce oraz Ola Wójcik zajmując 5 miejsce.

Laura Barańska otrzymała możliwość startu reprezentując powiat otwocki w swojej kategorii wiekowej w rejonowych biegach, które odbyły się na początku października w Pomiechówku. Laura dała z siebie wszystko ale duża konkurencja i dużo wyższy poziom rywali nie pozwolił jej na przejście do kolejnego etapu.

Gratulujemy:)