Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w tenisie stołowym

Na początku kwietnia reprezentacja naszej szkoły w składzie: Rutyna Filip VIc, Szyszkowski Jakub VId oraz Kurowski Norbert Vd , pod opieką p. Anety Szymczak brała udział w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. Rozgrywki odbywały się w Wiązownie, gdzie liczna grupa przeciwników przybyła tego dnia by wywalczyć najwyższe podium i zmierzyć się z innymi kolegami i koleżankami. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn chłopców oraz 6 dziewcząt. Nasza szkoła walczyła w grupie z: Siedzowem, Ostrowem i Zakrętem. W swojej grupie chłopcy zajęli 2 miejsce z możliwością walki o podium. Kolejnym przeciwnikiem była SP12 z Otwocka oraz Wiązowna która okazała się zwycięzcą całego turnieju. Nasi chłopcy w rezultacie wywalczyli 4 miejsce w powiecie. Serdecznie gratulujemy:)